Įm. „Monstera“ įkurta 1992 m. Pagrindinė veikla –didmeninė ir mažmeninė prekyba gėlėmis. Per ilgą įmonės gyvavimo laikotarpį turime sukaupę didelę patirtį šios srities veikloje. Platus įmonės klientų ratas, kurį sudaro ne tik mažmeninės prekybos parduotuvės Lietuvoje, bet ir didmeninės prekybos tinklai Latvijoje ir Estijoje, mums leidžia pasiūlyti platų, tiek skintų, tiek vazoninių gėlių asortimentą, bei suteikia galimybę šviežia produkciją tiekti du kartus per savaitę. Kadangi įmonės veikla yra pagrįsta šeimos verslo principu,mes galime būti labai lankstūs ir konkurencingi.

 

 

          Gėlės į įmonės Monstera sandėlius iš Olandijos aukcionų parvežamos ir vidaus rinkoje platinamos įmonei priklausančiu transportu. Turėdami nuosavą autoparką, be pagrindinės veiklos, prekybos gėlėmis, teikiame tarptautinio pervežimo paslaugas, parveždami ne tik gėles iš Olandijos aukcionų, bet ir kitą temperatūrinio režimo reikalaujančią produkciją iš kitų Europos šalių.

           Visada su dideliu dėmesiu žiūrime į savo klientus ir derama pagarba į savo konkurentus. Manome , kad šio požiūrio dėka, įmonė „Monstera“ šių metų rudenį minės savo 20- ąjį gimtadienį. Esame labai dėkingi tiems, kurie ilgus metus pasitiki mumis ir kartu dirba,bei tiems, kurie mus verčia kas dieną būti pasitempusiais ir žengti pirmyn.